Kniha návštěv

Titulek: Nádhera Vložil: Robert Janda Datum: 06.07.2014

Ahoj Pavle,
po shlédnutí Tvé galerie musím říct, že smekám. Máš opravdu moc hezké fotografie,je vidět, že to děláš s láskou a fotografování tě baví.
Jen tak dále....

Titulek: dotaz Vložil: Šárka Datum: 07.06.2013

Dnes jsem si prohlédla Tvé fotografie,a musím uznat jsou kouzelné. Moc se mi líbí. Ráda si maluji, myslíš, že bychom se mohli domluvuit a nechala bych se nějakou i nspirovat?
Předem díky a hodně zdaru!

Titulek: Re: dotaz Vložil: :-) Datum: 09.06.2013

Ahoj Šárko.
Fotky jsou veřejné přístupné a tak se inspiruj kterou chceš. Budu jen rád, když něco pak dáš na Minimax. Už zde pár malířů podle mých fotek malovalo. Budu se těšit. Pavel.

Titulek: Zdravím, hledím a skoro nedýchám Vložil: Jana Jeníčková Datum: 02.04.2013

Osobně Tě, Pavle, neznám, ale díky netu o Tobě vím moc! Že jsi inteligentní, citlivý, oduševnělý člověk. Jednu svou dávnou fotku jsi mi věnoval, když jsem škemrala, jak se mi líbí. Nápad udělat si fotogalerii byl báječný. Nemoc mi zabránila prohlížet vše včas, ale nyní taky není pozdě. Setrvala jsem nad Tvými uměleckými výtvory krásné odpoledne. Vůbec se ve focení nevyznám, ale baví mne vtip a umění. "Znojmo, vidím tě dvojmo"- vtipně přičleněný název k virtuóznímu snímku! "Svátek matek" a další názvy jsi vymyslel bezkonkurenčně. Tvoje přírodní fotky - nádhera, ale mně zaujaly moc "detaily", myslím, že jim říkaji MAKRA. Zachycení toho správného okamžiku je jistě těžké a pro mne, celoživotní amosku, Ti mohu udělit pouze tu největší 1*. Vážím si Tě a těším se na další. Jana Jeníčková P.S. Existuje MINIMAX(stránky pro amatérské umělce), posílávala jsem tam své slovesné výlevy, ale také tam jsou stránky další, např. fotoamatérů. Koukni tam, Tvoje fotky by tam byly ozdobou.J.J.

Titulek: Re: Zdravím, hledím a skoro nedýchám Vložil: vyzel Datum: 05.06.2013

Zdravím Jano. Díky moc za hezký dopis a podporu. Moc mne potěšila. My se známe pouze virtuálně a to právě z Minimaxu. Ten obrázek co jsem Ti poslal byl Zimní podvečer. Je to rotunda sv. Martina na Vyšehradě. Na Minimax občas něco dám, ale ty staré zlaté časy a partička výborných fotografů už se tam asi nevrátí :o( Tebe snad potěším tím, že si někdy vyhledám právě Tvé humorné povídky, které jěště z Minimaxu nezmizely. Zatím ahoj a měj se krásně. Pavel (vyzel)

Přidat nový příspěvek