Titulek: Zdravím, hledím a skoro nedýchám Vložil: Jana Jeníčková Datum: 02.04.2013

Osobně Tě, Pavle, neznám, ale díky netu o Tobě vím moc! Že jsi inteligentní, citlivý, oduševnělý člověk. Jednu svou dávnou fotku jsi mi věnoval, když jsem škemrala, jak se mi líbí. Nápad udělat si fotogalerii byl báječný. Nemoc mi zabránila prohlížet vše včas, ale nyní taky není pozdě. Setrvala jsem nad Tvými uměleckými výtvory krásné odpoledne. Vůbec se ve focení nevyznám, ale baví mne vtip a umění. "Znojmo, vidím tě dvojmo"- vtipně přičleněný název k virtuóznímu snímku! "Svátek matek" a další názvy jsi vymyslel bezkonkurenčně. Tvoje přírodní fotky - nádhera, ale mně zaujaly moc "detaily", myslím, že jim říkaji MAKRA. Zachycení toho správného okamžiku je jistě těžké a pro mne, celoživotní amosku, Ti mohu udělit pouze tu největší 1*. Vážím si Tě a těším se na další. Jana Jeníčková P.S. Existuje MINIMAX(stránky pro amatérské umělce), posílávala jsem tam své slovesné výlevy, ale také tam jsou stránky další, např. fotoamatérů. Koukni tam, Tvoje fotky by tam byly ozdobou.J.J.

Přidat nový příspěvek